Корзина
41 отзыв
seller-seeds
+380669592875
+380971445509

Гербицид Ими-Вит 5л (Пульсар)

 • В наличии

2 000 грн./канистра

+380669592875
Отдел продаж
 • +380971445509
  Отдел продаж
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гербицид Ими-Вит 5л (Пульсар)
Гербицид Ими-Вит 5л (Пульсар)В наличии
2 000 грн./канистра
+380669592875
Отдел продаж
 • +380971445509
  Отдел продаж
Купить

Описание

Гербіцид Імі-Віт системної дії для контролю широкого спектру однорічних дводольних і злакових видів бур’янів у посівах сої та соняшника, який є стійким до групи імідвзолінонів.

Переваги препарату:

 • контролює широкий спектр однорічних дводольних і злакових видів бур’янів;
 • дія на бур’яни відбувається як через листя, так і через кореневу систему;
 • можливість стримувати появу наступних хвиль сходів бур’янів за наявності ґрунтової вологи;
 • за своєчасного та правильного застосування достатньо однієї обробки за вегетаційний період культури.

Сумісність: 

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, які мають нейтральну реакцію. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Не застосовувати у бакових сумішах із інсектицидами фосфорорганічної групи, а також із протизлаковими гербіцидами.

Механiзм дії: 

Імазамокс потрапляє до меристематичних тканин або ділянок росту по ксилемі та флоемі, інгібує синтез ацетолактат синтази (ALS), фермент який бере участь у синтезі незамінних амінокислот: валіну, лейцину, ізолейцину, які необхідні для синтезу білка та ДНК і росту клітин, згодом порушується синтез білка, що призводить до загибелі бур’янів.

 

Соняшник (гібриди стійкі до імідазолінів)

в нормі 1,0-1,2 л / га - обприскування в фазі 2-8 справжніх листків (злакові у фазі 1-2 листків, дводольні - сім'ядолі - 4 листки);

Соя

в нормі 0,75-1,0 л / га - обприскування в фазу 1-3 трійчастого листка культури (злакові у фазі 1-2 листків, дводольні - сім'ядолі - 4 листки);

Горох

в нормі 0,75-1,0 л / га - обприскування в фазу 3-5 справжніх листків культури (злакові у фазі 1-2 листків, дводольні - сім'ядолі - 4 листки)

 

Спектр дії: 

Чутливі бур’яни:

амброзія полинолиста, бромус, вероніка (види), вівсюг звичайний, галінсога дрібноквіткова, герань (види), гірчак (види), гірчиця польова, горобейник польовий, грицики звичайні, гусимець Таля, дурман звичайний, жабрій звичайний, жовтозілля звичайне, зірочник середній, канатник Теофраста, кропива (види), курячі очка польові, кучерявець Софії, латук дикий, лобода біла, мак-самосійка, метлюг звичайний, мишій (види), нетреба звичайна, осот городній та жовтий, паслін чорний, підмаренник чіпкий, портулак городній, приворотень польовий, просо куряче, редька дика, роман польовий, рутка лікарська, спориш звичайний, суріпиця звичайна, тонконіг, триреберник непахучий, фіалка (види), череда трироздільна, чистець польовий, щириця (види). Середньочутливі бур’яни: берізка польова, волошка синя, грабелькі звичайні, жовтець польовий, калачики непомітні, осот рожевий, ромашка (види), талабан польовий.

МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 1.

Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється.

Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га.

Особливостi застосування:

Обробку препаратом обов’язково проводити в наступні стадії бур’янів: злакові бур’яни у фазі 1–3 листки, дводольні – сім’ядолі-4 листки. Видимі симптоми гербіцидної активності з’являються через 4-7 діб після застосування препарату, а повна загибель бур’янів спостерігається через 3-6 тижнів, в залежності від виду, фази росту бур’янів і погодних умов. Обприскування необхідно проводити при температурі повітря від 15 до 25°С та при швидкості вітру не більше, ніж 5 м/с. Обприскування не проводити відразу після заморозків або при їх очікуванні, та коли рослини перебувають в стресовому стані (під час посухи; надмірного зволоження ґрунту; пошкоджень шкідниками; хворобами; приморозками тощо), а також при різкому перепаді нічних та денних температур. За певних умов можливий короткочасний прояв фітотоксичності (пожовтіння) оброблюваних культур впродовж 1-2 тижнів після обробки, але це не впливає на величину майбутнього врожаю. Застосування препаратів з імідазольної групи дозволене один раз на три роки в одному полі. Через широку гербіцидну активність існує певне обмеження щодо організації сівозміни: менше 4 місяців – горох, соя, боби; через 4 місяці – пшениця озима, жито (за проведення глибокого обробітку ґрунту); через 9місяців – яра пшениця, ячмінь, кукурудза, соняшник, сорго; через 18 місяців – буряки цукрові, кормові, ріпак, овочі, гречка, просо та інші культури.

 

Характеристики

Основные
Производитель  УКРАВИТ
Страна производительУкраина
Характер действия пестицидаИзбирательного 
Химический составНеорганические
Тип воздействияСистемные 
Обрабатываемые культурыПодсолнечник, Соя, Горох
Минимальная температура эффективного действия  15 град.
Максимальная температура эффективного действия  25 град.
Спектр гербицидной активностиДвудольные, Злаковые
Содержание действующего веществаИмазамокс 40 г/л
Хранение
Срок хранения36 мес
Упаковка
Объем5 л
Пользовательские характеристики
Препаративная формаРастворимый концентрат
УпаковкаКанистра

Информация для заказа

 • Цена: 2 000 грн./канистра